Marketing

Domů / Marketing

NAŠE SLUŽBY

Marketing

Jsme specialisté na zajištění marketingových aktivity a propagace tvého byznysu. Z naší dosavadní praxe tvoříme vysloveně celé příběhy. Ne to není pohádka, pouze se snažíme pomáhat všem našim partnerům. Již od samotného počátku podnikání tě nenecháme na holičkách. Samostatně nastavíme efektivní propagaci všech tvých produktů a služeb a cíleně oslovíme zákazníky. S námi nemusíš chodit do fitka, protože společně vybudujeme jméno silné obchodní značky, až se na tebe budou ostatní jen lepit.
Avarita-media2

Strategie

Společně se podíváme na úzká místa v tvé firmě a zjistíme, jak tě nakopnout, abychom společně nekontrolovaně rostli do nekonečna a ještě dál.

Avarita-webPages

Webové stránky

Připravíme ti web na míru tak, že se stane tvou druhou domovskou stránkou a neodtrhneš od něj oči.

Avarita-revolution4

Sociální sítě

Každý přece ví, že bez socek to dneska nejde. Budeme pro tebe dělat reklamu na sítích a ty budeš se vklidu věnovat svému businessu.

Avarita-dashboard

SEO a PPC optimalizace

Chceš na svůj Web/Eshop přitáhnout co nejvíce lidí? Nakonfigurujeme ti web či reklamu tak, že tvůj web bude svítit na první reklamní pozici.

Avarita-media

Grafické práce

Z naší grafické práce se posadíš na prdel, budeš se kochat. Billboardy, bannery, polepy, zkrátka komplet grafika tobě na míru.

Avarita-spokojení klienti

Logo

Vyřádíme se s tvým logem nebo jinou grafikou. Okamžitě se do něj zamiluješ tak, že v rámečcích nezbyde místo na fotky tvých dětí.